تور آنتالیا

تور آنتالیا پاییز 96

آنتالیا شهری توریستی در کشور ترکیه است. یکی از دلایل اینکه تور آنتالیا در تمام فصول سال، متقاضی دارد، آب و هوای ویژه آنتالیا است. آب و هوای آنتالیا در اکثر روزهای سال آفتابی می باشد و مسافران تور آنتالیا پاییز 96 به آسانی از سواحل و بازی های آبی تور آنتالیا استفاده می کنند. آنتالیا دارای آب و هوای مدیترانه ای اغلب معتدل و گاهی گرم است. آنتالیا دارای سیصد روز آفتابی در هر سال است. به همین دلیل ورزش ها و بازی های آبی مثل اسکی آبی و یا هیجان هایی مانند موج سواری است. قایق رانی هم به دلیل آب و هوای خوب آنتالیا لذت زیادی دارد. بسیاری از گردشگران تور آنتالیا  به کوهنوردی هم علاقه مند هستند.

آب و هوای آنتالیا خاص مدیترانه ای با تابستان های آفتابی و زمستانهای معتدل است . از اواسط ماه فروردین تا آبان ( آوریل، نوامبر ) برای شنا مناسب است.متوسط دمای هوای آنتالیا در تابستان ۲۸ درجه سانتیگراد و دمای آب ۲۷ درجه سانتیگراد است. بارش باران در آنتالیا بیشتر به فصلهای پاییز و زمستان اختصاص دارد .

در فصل زمستان آب و هوای آنتالیا، معتدل است. باران های آنتالیا بیشتر در پاییز و زمستان به وقوع می پیوندد. حداقل دمای زمستان آنتالیا 5 درجه است و به همین دلیل به ندرت در آنتالیا برف می بارد. اما در نواحی اطراف آنتالیا (دامنه کوه های ترس) امکان اسکی وجود دارد. باران و گاهی طوفان های یکباره، در زمستان و حتی بهار آنتالیا زیاد رخ می دهد.

قیمت پکیج تور آنتالیا پاییز 96 با توجه به نوع هتل و خدمات آن در تاریخ های مختلف متغییر می باشد که شما می توانید در زیر ملاحظه نمایید. 

خدمات تور آنتالیا پاییز 96 شامل بلیط پرواز رفت و برگشت هواپیما ،6 شب و 7 روز ، بیمه مسافرتی ، ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.

آژانس مسیر سبز

تور آنتالیا

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور آنتالیا هتل 5 ستاره MAX UALL

تور آنتالیا هتل 7 ستاره MAX UALL

 

تور آنتالیا | رزرو تور آنتالیا | تور آنتالیا ارزان | تور لحظه آخری آنتالیا | قیمت تور آنتالیا