تور آنتالیا

هتل رامادا ریزورت لارا

هتل ۵ ستاره رامادا ریزورت لارا آنتالیا با داشتن ۳۳۰ متر ساحل اختصاصی در کنار دریای مدیترانه در ساحل لارا در آنتالیای ترکیه وافع شده این هتل رامادا ریزورت لارا آنتالیا کم نظیر مجهز به تمامی امکاناتی که مسافران تور آنتالیا برای یک سفر بی نقص به آنها نیاز دارند میباشد، هتل رامادا ریزورت لارا آنتالیا دارای یک استخر بزرگ در فضای باز است. یک مدرسه غواصی، باشگاه ورزشهای آبی و آبگرم و سلامتی در مرکز هتل رامادا ریزورت لارا آنتالیا وجود دارد.

هتل رامادا ریزورت لارا

هتل رامادا ریزورت لارا آنتالیا در آکسو واقع در آنتالیای ترکیه قرار گرفته است. هتل رامادا ریزورت لارا آنتالیا در دامنه کوهستان Taurus و در کنار جاذبه های مهم گردشگری و مکان های باستانی منطقه واقع شده است. هتل رامادا ریزورت لارا آنتالیا تا مرکز شهر و فرودگاه فقط 15 دقیقه فاصله دارد و همین امر یک مزیت بزرگ برای آن به شمار می رود.

درمجموع 380 اتاق در هتل رامادا ریزورت لارا آنتالیا 10 طبقه قرار دارد که از طریق آسانسور می‌توان به کلیه طبقات تردد نمود: 1- اتاق استاندارد 2- اتاق سوپریور 3- سوئیت خانوادگی. همه اتاق‌های هتل رامادا ریزورت لارا آنتالیا دارای بالکن بوده و همگی آن‌ها به مینی‌بار، تلویزیون‌های تخت، ماهواره، اتصال اینترنتی، گرمایش مرکزی، حمام، میز توالت و سشوار مجهز هستند.

آژانس مسیر سبز

تور آنتالیا

02191006898

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 8

تور آنتالیا هتل 5 ستاره MAX UALL

تور آنتالیا هتل 7 ستاره MAX UALL

 

تور آنتالیا | رزرو تور آنتالیا | تور آنتالیا ارزان | تور لحظه آخری آنتالیا | قیمت تور آنتالیا