تور آنتالیا

هتل مردان پالاس

هتل مردان پالاس آنتالیا

هتل مردان پالاس آنتالیا "Mardan Palace Hotel" در سال 2009 در منطقه Lara شهر آنتالیا افتتاح شد. برای ساخت این هتل بیش از 1.4 میلیارد دلار هزینه شده است. استخر این هتل جزء بزرگترین استخرهای اروپا و آکواریم آن با بیش از 2400 ماهی از بزرگترین های اروپا محسوب می شوند.

هتل مردان پالاس آنتالیا هتلی شیک و مجلل می باشد که از مرکز شهر آنتالیا بیست کیلومتر فاصله دارد . هتل در ساحل لارا و روبه دریای زیبای مدیترانه است هتل بهترین تزیین ها هتل بهترین تزیین ها را در نما و اتاقها به کار برده است ها را در نما و اتاقها به کار برده است از قبیل لوسترهای بلوری و رنگ آمیزی مدرن است.

علاوه بر رستوران اصلی این هتل، رستوران های روسی، فرانسوی، تایلندی، ژاپنی و مدیترانه ای موجود است که هر کدام به صورت جداگانه از مسافران پذیرایی میکنند. سرویس مردان پالاس به صورت U-ALL  به این معناست که شما میتوانید در طول شبانه روز از سرویس های خوراکی و آشامیدنی به طور رایگان استفاده کنید. علاوه بر انواع تفریحات آبی، مسافران میتوانند از اسکواش، والیبال ساحلی، تنیس روی میز و بدمینتون نیز برای سرگرمی استفاده کنند.

میهمانان میتوانند از اسپا هتل و سینما هتل استفاده کنند. هتل دارای یازده رستوران است که انواع غذاهای بین المللی را ارائه میکند. مسافران تور آنتالیا از غذاهای رستوران هتل مردان پالاس آنتالیا استفاده می کنند و لذت می برند.

آژانس مسیر سبز

تور آنتالیا

02191006898

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 8

تور آنتالیا هتل 5 ستاره MAX UALL

تور آنتالیا هتل 7 ستاره MAX UALL

 

تور آنتالیا | رزرو تور آنتالیا | تور آنتالیا ارزان | تور لحظه آخری آنتالیا | قیمت تور آنتالیا