تور آنتالیا

هتل گرند پارک لارا

هتل لارا پارك آنتالیا تنها 100 متر با ساحا لارا در آنتاليا فاصله دارد. اتاقهاي هتل لارا پارك آنتالیا داراي اينترنت بي سيم رايگان و بالكن بوده و مسافران تور آنتالیا مي توانند از امكانات هتل لارا پارك آنتالیا مانند خدمات ماساژ، استخر رو باز و استخر مخصوص كودكان استفاده نمايند. اتاقهاي هتل لارا پارك آنتالیا به زيبايي تزيين شده و داراي ميني بار، تلويزيون ماهواره ايي، سشوار و ساير امكانات مدرن مي باشند.

هتل گرند پارک لارا

هتل لارا پارك آنتالیا دارای 4 ساختمان جداگانه میباشد که 472 اتاق در مجموع پذیرای میهمانان است. هتل لارا پارك آنتالیا ارائه درهنده خدمات All inclusive است و با ساحل اختصاصی خود 200 متر فاصله دارد. که طی زمانهای مشخص شده شاتلی به صورت رایگان برای میهمانان هتل لارا پارك آنتالیا مهیا شده است.

صبحانه، ناهار و شام روزانه به سبک بوفه برای شما مهیا شده شما می توانید انواع میوه ، نان، بستنی و قهوه و کیک را در طول روز داشته باشید. رستوران هتل لارا پارك آنتالیا منوی کاملی از غذاهای ترکی، چینی و ایتالیایی را در اختیار شما قرار می دهد.

تجهیزات کامل ورزشی و استراحت شامل تجهیزات آبگرم شامل یک حمام ترکی، سونا و اتاق تناسب اندام، خدمات ماساژ نیز برای شما فراهم است شما می توانید از استخر و مرکز بازی دارت رایگاندر فضاهای عمومی اسستفاده کنید  فاصله هتل لارا پارك آنتالیا تا مرکز شهر حدود ۳۰ دقیقه و تا فرودگاه ۱۴ کیلومتر است.

آژانس مسیر سبز

تور آنتالیا

02191006898

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 8

تور آنتالیا هتل 5 ستاره MAX UALL

تور آنتالیا هتل 7 ستاره MAX UALL

 

تور آنتالیا | رزرو تور آنتالیا | تور آنتالیا ارزان | تور لحظه آخری آنتالیا | قیمت تور آنتالیا